Ortodoncie

Ortodoncie

Nabízíme komplexní léčbu rovnátky dětským i dospělým pacientům veškerými typy ortodontických aparátů.

Vlastní léčbě předchází vstupní konzultace, během které posoudíme, zda je vhodné vadu chrupu léčit nyní nebo je výhodnější s léčbou vyčkat. Konzultace je hrazena ze zdravotního pojištění, pokud přinesete doporučení od Vašeho praktického zubního lékaře.

V případě, že je vhodné vadu léčit, objednáme Vás na zhotovení kompletní dokumentace zahrnující pořízení modelů, RTG snímků a fotografií. Individuálně vytvořený léčebný plán detailně vysvětlíme pacientovi a rádi zodpovíme veškeré dotazy. Samozřejmostí je informace o ceně a délce léčby.

Ortodontická léčba je vhodná pouze pro pacienty s perfektní ústní hygienou a ošetřeným chrupem. Předcházíme tak poškození chrupu během léčby. Ústní hygienu pravidelně kontrolujeme nejen na ortodontických ošetřeních, ale i ve spolupráci s dentální hygienistkou. Návštěvy u nás na ortodoncii nenahrazují pravidelné preventivní prohlídky u Vašeho praktického zubaře.

Jaké typy rovnátek nabízíme?


Fixní rovnátka s kovovými zámečky

klasická fixní rovnátka s barevnými gumičkami

Související obrázek

Fixní rovnátka s kovovými zámečky s gumičkami: 25 000 Kč*


Fixní rovnátka s kovovými zámečky Damon

moderní fixní rovnátka s tzv. samoligujícími zámky bez tradičních gumiček umožňují snadnější prokluzování drátu zámkem a zkracují tak délku léčby

Kovová fixní rovnátka Damon: 35 000 Kč*


Fixní rovnátka s keramickými zámečky Damon

moderní a navíc estetická fixní rovnátka s tzv. samoligujícími zámky bez tradičních gumiček umožňují snadnější prokluzování drátu zámkem a zkracují tak délku léčby

Keramická fixní rovnátka Damon:
48 000 KČ*

Invisalign – neviditelná rovnátka

nejnovější způsob léčby ortodontických vad pomocí individuálně zhotovené sady fólií

folii lze kdykoli sejmout což umožňuje perfektní ústní hygienu a zvyšuje komfort pro pacienta

Invisalign:
od 29 000 Kč* u dětí
a 80 000 Kč*
u dospělých

*Ceny uvedené na stránce jsou orientační. Přesná cena závisí na typu léčby a výběru aparátu. Definitivní cenu za léčbu Vám vždy sdělí ošetřující lékař před zahájením léčby.