2022

2022

Oznámení o dovolené

Ve dnech 24.10.2022 – 28.10.2022 má paní doktorka Aleksić dovolenou.

Dne 27.10.2022 má pan doktor Papež dovolenou.

Oznámení o dovolené

Ve dnech 26.9. – 30.9 má doktor Papež dovolenou. Pro akutní pacienty (bolest, otok, úraz) má zástup Dr. Vaněk a Dr. Aleksić. Pracovní dobu lékařů najdete na stránkách www.fitdent.cz. Lékaři Vás ošetří po předchozí telefonické konzultaci, tel do ordinace Dr. Aleksić 774 094 787 a Dr. Vaňka 774 409 080.

Chirurgická extrakce zubů bez doplatku (hrazeno ZP)

Na našem pracovišti provádíme chirurgické extrakce zubů bez doplatku i u neregistrovaných pacientů. V případě zájmu je nutné se objednat na tel 774 094 000 nebo 774 409 080. Vhodné je doporučení od Vašeho ošetřujícího lékaře.

INFORMACE PRO PACIENTY

I v roce 2022 se snažíme naší firmu vylepšit a tak Vám přinášíme některé novinky, které na Vás budou čekat v tomto roce:

Intraorální skenování jako náhrada otiskování

Nově využíváme ke zhotovení korunek, můstku na vlastních zubech i implantátech skener od firmy Itero. Intraorální skener nahrazuje klasické otiskování v ordinaci. Výhody skeneru oproti otisku?

1. Odpadá strach pacienta z dávivého reflexu. Skenování dávivý reflex téměř eliminuje.

2. Na základě intraorálního skenu získá laborant přesnější a detailnější informace o nabroušeném zubu nebo poloze implantátu.

3. Proces výroby korunek/můstku je rychlejší.

CBCT Newtom Giano HR – jednička na poli 3D zobrazení

CBCT (3D RTG) přístroj značky Newtom Giano HR je nezastupitelným pomocníkem v naší praxi již dva roky. Umožňuje zhotovení 3D RTG snímku až do velikosti 16×18 a je tak přístrojem s největším polem zobrazení v Karlovarském kraji. Přístroj je využíván při diagnostice vad v ortodoncii, k plánování chirurgických výkonů včetně extrakce komplikovaně uložených zubů a plánování všech implantologických výkonů (od doplnění kosti po zavedení implantátu).

Nový implantologický set a přístroj k zavádění implantátů

V minulém roce jsme jako každý rok absolvovali nejedno školení v oblasti stomatochirurgie a implantologie a snažili se zdokonalit a rozvinout naše techniky. Zakoupili jsme nový implantologický stroj k zavádění implantátů a spolu s digitálním intraorálním skenováním posunuli implantologii zase o krok dále.

Moderní ortodoncie

Skener využíváme v ortodoncii k dokumentaci a plánování léčby, zhotovení frézovaných a 3D tištěných aparátků a neviditelných rovnátek. Více informací k neviditelným rovnátkům získáte při konzultaci na ortodoncii.

Autotransplantace zubů

Naše pracoviště se věnuje také autotransplantacím zubů (více informací na našich webových stránkách). Jedná se o přesunutí zdravého zubu (který by byl jinak nevyužitý) do místa chybějícího (například do místa nezaloženého zubu). K této technice je nutná úzká spolupráce s lékařem z ortodoncie a také dostatečné vybavení včetně CBCT RTG přístroje, implantologického instumentária, apod. Ke zvýšení úspěšnosti používáme 3D model přenášeného zubu vytištěný na 3D tiskárně.

V neposlední řadě nabízíme spolupráci v oblasti stomatochirurgie (extrakce komplikovaně uložených zubů, resekce kořenových hrotů zubů, zavádění implantátů a doplnění kosti) všem pacientů i u nás neregistrovaným. V případě zájmu je možné se objednat na tel: 77409400 nebo 774 409 080.

U nás držíme krok s dobou

Fitdent sro

Registrace nových pacientů

V současné době z kapacitních důvodů nepřijímáme nové pacienty k praktickému zubnímu lékaři ani na ortodoncii, tj. léčbu rovnátky. Děkujeme za pochopení

Fitdent s.r.o.